STUDIO

Zapraszam was do mojego studio. Znajduje się ono w Mostach, nieopodal Kosakowa. Dojedziecie tu bez problemu zarówno samochodem jak i autobusem.
W studio znajduje się sprzęt oraz rekwizyty niezbędne do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Znajdziecie tu także przewijak, podgrzewacz do mleka oraz wygodny fotel do karmienia najmłodszych klientów.

PLENER

Uwielbiam spotykać się z wami w plenerze. Chętnie umawiam się na sesje w miejscach nieopodal studia, a tu pięknych scenerii nie brakuje. Marzysz o sesji na plaży, czy jednak wolisz spacery po lesie? Pobliskie pola są pełne pięknych roślin a zachody słońca zachwycają bez względu na wybraną scenerię.

SPRZĘT

"Najlepszy aparat, to ten który akurat masz pod ręką". Zgadzam się z tym zdaniem w 100%. Bawiąc się z moimi dziećmi na placu zabaw chętnie sięgam po aparat w telefonie, jednak na waszych sesjach sięgam po bardziej zaawansowany sprzęt.
W czasie sesji korzystam z aparatów Nikon, najczęściej pełnoklatkowego d750.
Uwielbiam obiektywy stałoogniskwe. Kocham 85mm 1.8 Nikkora, jednak każda z sesji jest inna i wymaga innego obiektywu. Przy sesjach z maluszkami często korzystam Sigam Art 35mm 1.4 . Natomiast w plenerze najczęściej biegam za wami z obiektywem zmiennoogniskowym Sigma 24-70mm 2.8.
W studio też znajduje się całkiem sporo fajnego sprzętu: lampy, bendy, softboxy...
Natomiast przy obróbce korzystam z pomocy monitora graficznego Eizo... uwielbiam go....

WASZE WSPOMNIENIA

Czasami dopytujecie dlaczego na wasze zdjęcia czekacie dłużej niż te w tradycyjnym zakładzie fotograficznym.
Każde z przedstawionych wam ujęć podlega obróbce graficznej. Korygowane są kolory oraz detale otoczenia. Czasami "znikam" kilka zmarszczek lub kilogramów (w granicach zdrowego rozsądku). Wydruki wybranych przez was ujęć zamawiane są w profesjonalnych labch fotograficznych. Zmawiając odbitki u zaufanych dostawców mam pewność co do ich stałej wysokiej jakości.